EMAUS – Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym

Świadectwa

W dniu 2020-01-12 16:29:18 użytkownik krystynaolecko@wp.pl napisał:

NIE MAM Facebooka dlatego wysyłam email,czuje że muszę się tym podzielić co mnie spotkało na mszy w sobotę dnia 11-go Stycznia.

Szłam na Msze z bagażem smutku, żalu, poczucia bezsilności spowodowanej wydarzeniami,które spotkały mnie przed św BOŻEGO NARODZENIA i PO NIM.Przez cala msze miałam w głowie słowo ŚWIATŁO,które było dominujące podczas trwania mszy. Gdy zbliżyłam się do PANA JEZUSA z prośbą o oczyszczenie mnie, czułam JEGO OBECNOŚĆ.

Z kościoła wyszłam lekka,radosna,bez negatywnych myśli, pełna spokoju wewnętrznego i ze ŚWIATŁEM NASZEGO ZBAWICIELA, – CHWAŁA PANU.
Krystyna Olecko.

Świadectwo z działania Pana Jezusa w życiu Anny – zarejestrowane podczas Mszy Świętej z Modlitwą O Uzdrowienie . Sanktuarium Krzyża Świętego w Olecku – 09.11.2019 r.
Świadectwo z działania Pana Jezusa w życiu Michała- zarejestrowane podczas Mszy Świętej z Modlitwą O Uzdrowienie . Sanktuarium Krzyża Świętego w Olecku – 10.10.2019 r.
Świadectwo z działania Pana Jezusa w życiu Honoraty i córki Anety- zarejestrowane podczas Mszy Świętej z Modlitwą O Uzdrowienie . Sanktuarium Krzyża Świętego w Olecku – 09.02.2019 r.
Świadectwo z działania Pana Jezusa w życiu Marty i jej rodziny- zarejestrowane podczas Mszy Świętej z Modlitwą O Uzdrowienie . Sanktuarium Krzyża Świętego w Olecku – 09.02.2019 r.
Świadectwo Piotra- zarejestrowane podczas Mszy Świętej z Modlitwą O Uzdrowienie . Sanktuarium Krzyża Świętego w Olecku – 09.02.2019