EMAUS – Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym

Skrzynka intencji

Szczęść Boże!

Proszę o modlitwę za ks. Grzegorza, który odszedł z kapłaństwa o łaskę powrotu jeśli jest to zgodne z wolą Bożą i dar głębokiej wiary dla niego.


Laura

______________________________________________________________________________

 

Drodzy Bracia i Siostry!

Chciałbym Was serdecznie prosić o podjęcie modlitwy i postu ZA GOSIĘ: aby Pan obdarzył ją pełnią swoich łask, szczególnie uzdrowił ją z choroby Jemu wiadomej.
Bartek.

_____________________________________________________________________

Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia Danuty z chłoniaka ,uzdrowienie szpiku i krwi zn erytroblastów ,o podwyższenie  granulocytów i limfocytów do normalnych wartości ,o uzdrowienie oskrzeli i kaszlu który często łapię


Danuta – 2010.01.09

_____________________________________________________________________

Proszę o modlitwę za Malwinę z Jastrzębia-Zdroju lat 32, która jest uzależniona od alkoholu oraz o nawrócenie i łaskę wiary.

________________________________________________________________________

W wakacje modlimy się w intencjach wybranych na ostatnim spotkaniu .

——————————————————————————————————————

Dzieci Boże przynajmniej raz dziennie Ojcze nasz, któryś jest w niebie ,święć się imię Twojeprzyjdź królestwo Twoje;  bądź wola Twoja …… . Z prośbą do naszego Ojca  , tupiemy nogami i prosimy ! Ojciec wie co dobre i zawsze wysłuchuje.

——————————————————————————————————————

W intencji Św. pamięci  Piotrusia na wspomnienie wielbimy Boga : Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

—————————————————————————————————————–